Стан Аеродром - Трособен - Шифра: 1631
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
1631
Изнајмите стан БЕЗ ПРОВИЗИЈА
480 € / Месечно

Услови на закупот

Депозит

480 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Цена

480 €

Минимален закуп

12 месеци

Видео презентација

Информации

Структура

Трособен

Наместен

Да

Површина

75 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Аеродром

Греење

Инвертер

Спални соби

2

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

2

Домофон

Да

Година на градба

2019

Обезбедување

Не

Реновиран

Да

Камери

Не

Кат

7

Камин

Не

Лифт

Да

Тераса

Да

Паркинг

Да

Прекрасен стан со две спални соби и паркинг место вклучено во цената за изнајмување во Скопје, Аеродром.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!