Стан Центар - Трособен - Шифра: 1600
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
1600
Изнајмите стан БЕЗ ПРОВИЗИЈА
390 € / Месечно

Услови на закупот

Депозит

390 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Цена

390 €

Минимален закуп

12 месеци

Видео презентација

Информации

Структура

Трособен

Наместен

Да

Површина

63 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Центар

Греење

Инвертер

Спални соби

2

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

1

Домофон

Не

Година на градба

1970

Обезбедување

Не

Реновиран

Да

Камери

Не

Кат

2

Камин

Не

Лифт

Не

Тераса

Не

Паркинг

Не

Се издава убав стан со две спални соби во Скопје, Центар.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!