Стан Карпош - Двособен - Шифра: 1584
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
1584
Изнајмите стан БЕЗ ПРОВИЗИЈА
450 € / Месечно

Услови на закупот

Депозит

450 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Цена

450 €

Минимален закуп

12 месеци

Видео презентација

Информации

Структура

Двособен

Наместен

Да

Површина

56 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Карпош

Греење

Парно

Спални соби

1

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

1

Домофон

Да

Година на градба

2017

Обезбедување

Не

Реновиран

Да

Камери

Не

Кат

4

Камин

Не

Лифт

Да

Тераса

Не

Паркинг

Не

Прекрасен, модерен и нов стан со една спална соба се издава во Карпош на премиум локација.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!