Стан Центар - Трособен - Шифра: 1578
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
1578
Изнајмите стан БЕЗ ПРОВИЗИЈА
550 € / Месечно

Услови на закупот

Депозит

550 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Цена

550 €

Минимален закуп

12 месеци

Видео презентација

Информации

Структура

Трособен

Наместен

Да

Површина

65 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Центар

Греење

Парно

Спални соби

2

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

1

Домофон

Да

Година на градба

1972

Обезбедување

Не

Реновиран

Да

Камери

Не

Кат

6

Камин

Не

Лифт

Да

Тераса

Не

Паркинг

Не

Се издава комплетно реновиран стан со две спални соби во Скопје, Центар на премиум локација.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!