Стан Водно - Трособен - Шифра: 1529
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
1529
Изнајмите стан БЕЗ ПРОВИЗИЈА
450 € / Месечно

Услови на закупот

Депозит

450 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Цена

450 €

Минимален закуп

12 месеци

Видео презентација

Информации

Структура

Трособен

Наместен

Да

Површина

80 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Водно

Греење

Струја

Спални соби

2

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

2

Домофон

Да

Година на градба

2016

Обезбедување

Не

Реновиран

Да

Камери

Не

Кат

1

Камин

Не

Лифт

Да

Тераса

Да

Паркинг

Да

Простран и реновиран стан со две спални соби и паркинг место вклучено во цената што се издава на Водно.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!