Стан Тафталиџе - Трособен - Шифра: 1447
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
1447
Изнајмите стан БЕЗ ПРОВИЗИЈА
500 € / Месечно

Услови на закупот

Депозит

500 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Цена

500 €

Минимален закуп

12 месеци

Видео презентација

Информации

Структура

Трособен

Наместен

Да

Површина

71 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Тафталиџе

Греење

Парно

Спални соби

2

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

1

Домофон

Да

Година на градба

2008

Обезбедување

Не

Реновиран

Да

Камери

Не

Кат

1

Камин

Не

Лифт

Не

Тераса

Да

Паркинг

Да

Фантастичен стан со две спални соби и паркинг место вклучено во цената што се издава во Тафталиџе.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!