Стан Хром - Трособен - Шифра: 1273
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
1273
Изнајмите стан БЕЗ ПРОВИЗИЈА
300 € / Месечно

Услови на закупот

Депозит

300 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Цена

300 €

Минимален закуп

1 година

Видео презентација

Информации

Структура

Трособен

Наместен

Да

Површина

60 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Хром

Греење

Инвертер

Спални соби

2

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

1

Домофон

Не

Година на градба

1980

Обезбедување

Не

Реновиран

Да

Камери

Не

Кат

6

Камин

Не

Лифт

Не

Тераса

Да

Паркинг

Не

Се издава свежо реновиран стан со нов мебел во Хром. Станот има 2 спални соби, секоја соба има канцелариска маса за учење/работа. Станот е комплетно опремен и се издава за изнајмување од денес.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!