Стан Џевахир - Двособен - Шифра: 1167
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
1167
Изнајмите стан БЕЗ ПРОВИЗИЈА
500 € / Месечно

Услови на закупот

Депозит

500 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Цена

500 €

Минимален закуп

1 година

Видео презентација

Информации

Структура

Двособен

Наместен

Да

Површина

53 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Џевахир

Греење

Парно

Спални соби

1

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

1

Домофон

Да

Година на градба

2018

Обезбедување

Да

Реновиран

Камери

Да

Кат

20

Камин

Не

Лифт

Да

Тераса

Да

Паркинг

2

Се издава стилски стан на 20-ти кат на Џевахир Скај Сити. Станот е наместен со висококвалитетен мебел, има модерен дизајн и две паркинг места. Тераса отвора прекрасен поглед на Скопје. Стан е опремен со се што е потребно за удобен долгогодишен престој.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!