Стан Тафталиџе - Трособен - Шифра: 1124
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
1124
Изнајмите стан БЕЗ ПРОВИЗИЈА
350 € / Месечно

Услови на закупот

Депозит

350 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Цена

350 €

Минимален закуп

12 месеци

Видео презентација

Информации

Структура

Трособен

Наместен

Да

Површина

59 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Тафталиџе

Греење

Инвертер

Спални соби

2

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

1

Домофон

Да

Година на градба

2023

Обезбедување

Не

Реновиран

Нов

Камери

Не

Кат

3

Камин

Не

Лифт

Да

Тераса

Да

Паркинг

Не

Стилски и простран дуплекс е достапен за изнајмување во населбата Црниче во Скопје. Има голема тераса, гардероби за складирање, голема бања. Сите соби се големи и полни со светлина.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!