Куќа Козле - Повејќе од 5 - Шифра: 3023
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
3023
Изнајмување куќа БЕЗ ПРОВИЗИЈА
3500 € / Месечно

Услови на закупот

Цена

3500 €

Минимален закуп

12 месеци

Депозит

3500 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Повејќе од 5

Наместен

Не

Површина

600 m2

Достапно од

Веднаш

Дворна површина

800 m2

Греење

Парно

Населба

Козле

Тип на прозорци

ПВЦ

Спални соби

6

Домофон

Да

Број на купатила

6

Обезбедување

Не

Година на градба

2010

Камери

Да

Реновиран

Да

Камин

Не

Кат

Базен

Не

Тераса

Да

Паркинг

Да

Куќа од 600 м2 со 800 м2 двор, со единаесет соби и шест паркинг места е вклучена во цената достапна за изнајмување на премиум локација во Козле.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!