Куќа Карпош - Петсобен - 3012
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
3012
Изнајмување куќа БЕЗ ПРОВИЗИЈА
3000 € / Месечно

Услови на закупот

Цена

3000 €

Минимален закуп

1 година

Депозит

3000 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Петсобен

Наместен

По договор

Површина

400 m2

Достапно од

Веднаш

Дворна површина

860 m2

Греење

Инвертер

Населба

Бардовци

Тип на прозорци

ПВЦ

Спални соби

5+

Домофон

Да

Број на купатила

2

Обезбедување

Не

Година на градба

2022

Камери

Реновиран

Нов

Камин

Кат

Базен

Тераса

Да

Паркинг

Гаража

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!